top of page
adult-background-beach-296282.jpg

לקפוץ אל הלא נודע
לחבוק את השינוי 

האלכימיה של צ'אקרת הגרון
21-23.10.21

Seagulls

סדנת סופ"ש בהנחיית התרפיסטית הבכירה 

Ma Prem Sugandho

(גרמניה)

זוהי הזמנה למסע חקירה מרתק על הקולות השונים שבנו, אלו המעכבים אותנו מליצור את חווית החיים המדהימה לה אנו מייחלים. הקולות המגבילים המסתתרים בנו, הגורמים לנו ללכת באותה דרך זהה ולא מספקת שאנו מכירים טוב טוב.


מה יקרה כאשר נעיז לצאת מגבולות המוכר ולהרחיב את מגוון האפשרויות העומדות בפנינו בכל רגע נתון? כאשר נעיז לשחק עם הלא נודע?

הסדנה היא מרחב בטוח לפגוש את הקולות השונים בנו, ולזרוע זרע חדש בחיינו, בדרך ללהשיב בחזרה את הגוונים הצבעוניים והיחודיים שהם מי שאנחנו באמת.

אם אתם מוכנים לקפוץ באומץ אל חוויה חדשה, לא ידועה, ולקחת בשתי ידיים את האחריות על חוויית חייכם - מקומכם איתנו.

"יש בי חלק שבאמת רוצה להשתנות, אבל אז חלק אחר בי מחבל ועושה הכל כדי להימנע מכל שינוי שאני מנסה ליצור."


"אני רוצה להפסיק למצוא את עצמי שוב ושוב בתוך אותם דפוסים, אותן סיטואציות."


"אני לא מצליחה להבין את בליל הקולות השונים החיים בי."

"קשה לי להשמיע את הקול שלי. להביע את עצמי כלפי חוץ."


"נמאס לי משגרת חיי המוכרת, אני רוצה ליצור משהו חדש."
 

 "השנים עוברות, אני סקרן לגלות מה עוד החיים האלו טומנים עבורי."

transparent-font-logo-black-and-white-when-does-car-insurance-go-down-car-insurance-su5dbd

בסדנה נחקור כיצד החלקים השונים בנו משפיעים על חיינו, על קבלת ההחלטות שלנו ועל הדרך שבה אנו חושבים ומרגישים לגבי עצמנו והסובב אותנו. הבנת החלקים הפנימיים שלנו מאפשרת להרחיב את מגוון האפשרויות העומדות בפנינו, פותחת אותנו בפני היצירתיות והביטוי העצמי שלנו.

מה יקרה אם נוכל למצוא איזון בין הישן לחדש? 

איך יראו חיינו אם נלמד שהלא נודע הוא אינו מקום מפחיד בכלל?

woman-865021_640.jpg
לשאלות, התלבטויות, הרשמה - השאירו פרטים 
או דברו עם אדוויה ישירות
054-7440836

תודה! אדוויה תיצור איתך קשר

יש בתוכנו חלקים שונים והם כולם מדברים בקולות שונים. קולות מסוימים עשויים להישמע מוכרים, למשל - הקולות שאנו מזהים שמגיעים ההורים שלנו. אך ישנם גם חלקים שאנו כמעט ולא מבחינים בהם ולכן איננו מקשיבים להם. דווקא חלקים אלו הם המשפיעים ביותר, מכיוון שאיננו נוגעים ועובדים איתם בהם באופן מודע.

 

כאשר אנו צוללים למחוזות הצ'אקרה החמישית, אנו נוגעים בנושאים כמו היצירתיות והביטוי העצמי שלנו. אך אם לא למדנו לסמוך על הפוטנציאל היצירתי שלנו, אנו עלולים למצוא את עצמנו סובבים בתוך דפוסי התנהגות שחוזרים על עצמם, הולכים רק אחרי המוכר והידוע, אחר האפשרויות הבטוחות. אפשרויות אלו לרוב ניתנות לנו על ידי אנשים אחרים, הן אינן נובעות מתוכנו. 

 

יצירתיות ושינוי מתרחשים כאשר אנו משאירים מאחור את המוכר והידוע, כשאנו מעזים וקופצים אל הלא נודע. לא משנה באיזה היבט של חיינו אנו מתעסקים: במערכות היחסים שלנו, בעולם הרגשי שלנו, בקריירה המקצועית שלנו... אנחנו יכולים לבשל ארוחה טעימה שאנו אוהבים ובישלנו כבר עשרות פעמים, או לקפוץ אל הלא נודע וליצור הרכב טעמים מפתיע, טעים וחדש עבור עצמנו.

אנו יכולים ללמוד שסיום של מערכת יחסים אינו רק אובדן, אלא גם הזדמנות להתחלה חדשה.

בסדנה נלמד לתת מקום להפתעות ולאפשרות שלנו להשתנות. לכולנו יש מגוון אפשרויות והזדמנויות חדשות בפנים, שמחכות להתגלות. בעזרת טכניקות שונות (מדיטציה, NLP, גשטאלט, ריקוד, שיתוף ועוד) נחקור מה קורה כאשר אנו עושים מעבר מודע מן הידוע אל הלא נודע. באופן אוהב, שובב ויצירתי נזהה חלקים פנימיים שונים, לעיתים סותרים, שנוצרו בנו מתוך חוויות העבר שלנו. 

beyond-3265854_1280.jpg

בסביבה מוגנת, נאפשר לקסם האהבה להתרחש. 

 

באמצעות כלים מעולמות התרפיה המערבית בשילוב עם חוכמה מהמזרח והתנסויות כגון:

❦ ביטוי רגשי דרך יצירה 

❦ גשטאלט

❦ תנועה וחיבור לגוף

❦ מדיטציה אקטיבית מבית אושו

❦ מסעות של דמיון מודרך

❦ NLP

❦ שיתוף והקשבה

❦ תרגילי כתיבה ועוד...

נצא להכיר את מערכת האמונות שלנו, אלו שאנו מודעים אליהן ואלו שלא, לשחק עם התנועה שאנו מייצרים בחיינו, עם מה שמגביל אותנו ומה שמעצים.

הפרטים הטכניים

Circle Deco

שימו לב

הסדנה תועבר באנגלית עם תרגום לעברית במידת הצורך.

 

מדובר בסדנה עשירה בתוכן עם לו"ז מלא, במהלך הסופ"ש אנו ממליצות להמעיט את השימוש בפלאפון ובעיסוקים שאינם קשורים בסדנה.

 

לצד סוגנדהו, את הסדנה יחזיק צוות מסור שיתמוך וילווה את צלילתכם לתוך התהליך.

Circle Deco

עלויות

עלות הסדנה:

  הרשמה מוקדמת - 1000 ש"ח (הרשמה זו הסתיימה)

מחיר רגיל - 1200 ש"ח

עלות האירוח - עבור הלינה והאוכל במהלך כל הסדנה:

בחדר לשלושה - 830 ש"ח
בחדר לשניים - 980 ש"ח
בחדר ליחיד - 1490 ש"ח

Circle Deco

תאריך ומיקום

21-23 לאוקטובר 2021

(יום חמישי עד שבת)

הסדנה תתקיים בבית הארחה נעים ונח במיקום יפהפה בצפון הארץ

Recycled Paper

מנחת הסדנה

את הסדנה תנחה התרפיסטית הבכירה סוגנדהו. היא ילידת גרמניה, תרפיסטית בעלת שם עולמי וניסיון של למעלה מ-30 שנה בהנחיית סדנאות באירופה, אסיה והמזרח התיכון. 

 

בעלת MA בחינוך, פסיכולוגיה וסוציולוגיה. בנוסף, היא למדה שיטות טיפול אלטרנטיביות רבות כגון מדיטציה, רייקי, האלכימיה של הצ’אקרות, נשימות, עבודת פריימל, התניות ילדות, דמיון מודרך, NLP, שחרור התניות מיניות, Neo-Reichian Breathing (Pulsation), ועבודת קונטלציה משפחתית.

 

סוגנדהו היא תלמידתו של אושו מאז 1980 והיא משלבת בעבודתה ידע וניסיון של שיטות מערביות ושיטות אלטרנטיביות מהמזרח. היא מנהלת את מכון אושו למדיטציה ואלכימית הצ’אקרות בעולם, מנחת ההכשרה לייעוץ אנרגטי של אושו, מתמחה בייעוץ וקריאה אנרגטית ומציעה גם מפגשים פרטיים.

 

היא חיה בישראל ומקבלת השראה לעבודתה מהשקט המדברי.

צפו בשיחת הטד של סוגנדהו

WhatsApp Image 2018-08-16 at 09.59.57.jpeg
Wood Panel

“בשבוע האחרון עברתי מסע משנה חיים בסדנה עם סוגנדהו. למדתי איך להקשיב לבטן שלי ולתקשר איתה והרבה מעבר לזה. גיליתי מהם הצרכים האמיתיים שלי ומה מונע ממני מלקיים אותם, כמו גם את הסיבה לכך שמערכות היחסים שלי לא מדהימות כמו שאני רוצה שהן יהיו, ומה אני יכול לעשות בשביל לשנות את זה!
המון תודה לך סוגנדהו, עבודתך משנה חיים ואני ממליץ על הסדנאות שלך לכל אלו שרוצים לשפר את חייהם."


שי 

אושו מדבר על החיים בין הנודע ללא נודע:

"The business mind will say:

"What are you doing - losing that which you have for that which no one knows exists or not? Preserve that which is in hand and don't long for the unknown."

The warrior mind says:

"The known has been known already, now there is nothing in it; it has become a burden, and to carry it is useless. The unknown must be known now, and I must risk the known for the unknown."


And if you can risk, totally risk, not preserving anything, not playing tricks with yourself, not withholding anything, suddenly the unknown envelops you.

And when it comes you become aware that it is not only the unknown, it is the unknowable. It is not against the known, it is beyond the known.

To move in that darkness, to move in that uncharted place without any maps and without any pathways, to move alone into that absolute, the quality of the warrior is needed.


Many of you still have a little of it left because you were once children; you were all warriors, you were all dreamers of the unknown. That childhood is hidden but it cannot be destroyed; it is there, it still has its own corner in your being. Allow it to function; be childlike and you will be warriors again..."

 

(OSHO: A Bird on the Wing, Chapter 7: The Severe Teacher, question 2)

Recycled Paper

זהו הזמן
לתת לעצמך במתנה רגע של עבודה פנימית מתגמלת.

אם מקומך איתנו -
צור/צרי קשר עם אדוויה בהקדם להרשמה
054-7440836
לשליחת הודעת ווטסאפ לחצו כאן:

bottom of page